Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 

Limitovaná edícia Winemaker`s Cut

Priatelia, milovníci a fanúšikovia výnimočných vín, pripravili sme pre Vás limitovaný set s vínami edície WINEMAKER'S CUT. Tentokrát sme vína vložili do drevenej opaľovanej truhlice, ktorá ešte viac umocňuje ich vzácnosť.
čítaj ďalej...

Vinárske Majstrovstvá SR 2017

Vážení priatelia dobrého vína! Mnohí z Vás sa počas celého roku zúčastňujete so svojimi vínami domácich i zahraničných súťaží, ktoré sú organizované zaužívaným spôsobom bodovania súťažných vín.
čítaj ďalej...

Svätokatarínska ochutnávka mladých vín 2017

Občianske združenie: Vincúr, spolok vinohradníkov a vinárov v Modre so sídlom: Sládkovičova č. 44, Modra organizuje tento rok už XVIII. ročník tradičnej priateľskej koštovky
čítaj ďalej...

Obal predáva, resp. etikety v čase

Staré marketingové príslovie hovorí, že obal predáva. Niečo pravdy na tom bude, veď fľaša vína, ktorá vizuálne zaujme spotrebiteľa, sa aj ľahšie predá. Prednedávnom som mal doma vedľa seba dve fľaše od jedného výrobcu.
čítaj ďalej...

Polial som sa červeným, a čo teraz?

Ak sa niečo podobne prihodí aj Vám, netreba robiť paniku, stačí dodržať zopár základných krokov. Poďme na to: 1. vyčistite škvrnu - najprv je dôležité ihneď po vyliatí vína na odev, dostať zo škvrny preč čo najviac vína
čítaj ďalej...

Bolí Vás po víne hlava? Pomôže Vám...

Predstavte si modelovú situáciu. Večer popíjate dobré vínko v spoločnosti svojich priateľov. Nejakým nedopatrením sa Vám podarí vypiť viac, ako je lekármi odporúčaný jeden pohár denne. Potom sa uložíte spať a ráno vstanete s nepríjemnou bolesťou hlavy
čítaj ďalej...
  • Posledné zmeny:   23.10. aktualizovaná prezentácia vinárstva VINKOR (Vinosady) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   13.10. aktualizovaná prezentácia vinárstva PEREG (Modra) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   05.10. aktualizovaná ponuka vín BÓNA Winery (Bátorove Kosihy) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   03.10. aktualizovaná prezentácia vinárstva VÍNO NICHTA (Čajkov) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   26.09. aktualizovaná ponuka vín vinárstva Pivnica Radošina - viac informácií

Zoznam 10 najbližších vinárskych podujatíPridaj podujatie

Kde Kedy Podujatie
Mestský amfiteáter
Veľký Krtíš
17.06.2017

Informácie o podujatí Zatvoriť

Mestský amfiteáter - Veľký Krtíš

Dátum: 17.06.2017    
Popis:

Koštovka vín - prezentácia stredoslovenských vinárstiev - prijmite pozvanie na 5. ročník ochutnávky regionálnych vín a gastronomických špecialít, v spojení s bohatým kultúrnym programom, v čase od 14:00 hod.

Odkaz: link na organizátora podujatia
Prílohy: plagat_kostovka_2017.jpg - STIAHNUŤ
Koštovka vín - prezentácia stredoslovenských vinárstiev - prijmite pozvanie na 5. ročník ochutnávky regionálnych vín a gastronomických špecialít, v spojení s bohatým kultúrnym...
viac...
vinohrady
Modra
16.06. - 17.06.2017

Informácie o podujatí Zatvoriť

vinohrady - Modra

Dátum: 16.06. - 17.06.2017    
Popis:

Vinári v chotári - nevšedná ochutnávka vína priamo v krajine, ktorá po stáročia formuje charakter modranských vín, ale aj ľudí. Podujatie je obohatené o bohatý sprievodný program, ako napríklad výstava historických traktorov, alebo návšteva farmy Pod Gaštankou. Podujatie sa koná 16. júna od 17:00 do 22:00 hod. a 17. júna od 14:00 do 22:00 hod.

Odkaz: link na organizátora podujatia
Vinári v chotári - nevšedná ochutnávka vína priamo v krajine, ktorá po stáročia formuje charakter modranských vín, ale aj...
viac...
Pivnica Radošina
Piešťanská 14, Radošina
16.06. - 17.06.2017

Informácie o podujatí Zatvoriť

Pivnica Radošina - Piešťanská 14, Radošina

Dátum: 16.06. - 17.06.2017    
Popis:

Pivnica Radošina Vás pozýva na Deň otvorených pivníc. Po jedenástykrát otvára brány vinárstva všetkým milovníkom dobrého vína. Príďte ochutnať jedinečné radošinské vína pri tónoch ľudovej hudby a pečenom prasiatku.

Odkaz: link na organizátora podujatia
Prílohy: radosina_dop_2017.jpg - STIAHNUŤ
Pivnica Radošina Vás pozýva na Deň otvorených pivníc. Po jedenástykrát otvára brány vinárstva všetkým milovníkom dobrého vína. Príďte ochutnať jedinečné...
viac...

Partneri portálu www.vinoteka-vinaren.sk

     
   

 

Víno, vinotéky a vinárne Slovenska

je internetový portál propagujúci víno, vinotéky a vinárne Slovenska. Na internetovom poli pôsobí už od roku 2005. Jeho hlavným zameraním je propagovať víno, vinárov, vinotéky a vinárne Slovenska. Súčasťou projektu sú aj rozhovory s vinármi o vínach, aktuality zo sveta vín, výsledky vínnych konkurzov, ankety smerované na víno, kalendár vinárskych podujatí, čo z neho robí úspešný projekt zameraný na víno s návštevnosťou viac ako 30 000 prístupov za mesiac.

Prvým impulzom bolo vytvoriť projekt orientovaný na víno, ktorý v sebe spája tých, ktorí víno produkujú, s tými, ktorí víno predávajú. To, že tento zámer tu dovtedy milovníkom vína chýbal potvrdzuje fakt, že dnes náš portál zaostrený na víno navštevuje v priemere viac ako 30 000 milovníkov vín mesačne.

Pod krídlami portálu zameraného na víno - www.vinoteka-vinaren.sk vznikol v roku 2010 projekt VÍNO ROKA. Vystihuje ho slogan: “Máte svoje obľúbené víno? Dajte mu svoj hlas a vyhrajte ho!“. Projekt je jedinečný tým, že o najlepších slovenských vínach rozhoduje široká niekoľkotisícová komunita priaznivcov vín.

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Odkiaľ sa dozvedáte o dobrých vínach?

z ochutnávok vín

z internetu

vyberám si podľa ocenení

nechám si poradiť

Ďalšie ankety

Návštevnosť