Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
VINUM NOBILE

VINUM NOBILE

adresa: Malé Ripňany 1000
telefón: 0902 / 967166
e-mail: info@vinumnobile.sk
internet: www.vinumnobile.sk
facebook: VINUM NOBILE
  e-shop


Hlohovecký terroir je charakteristický širokou paletou odrôd, ktoré sú základom našich nezameniteľných vín. Šľachetný Tramín červený, aristokratický Cabernet Sauvignon, zlatistý Rizling rýnsky, či Chardonnay pochádzajú práve z miestnych vinohradov. Hurbanovský terroir dáva vzniknúť rubínovému Merlotu, zatiaľ čo z Vrbového pochádza hrozno pre naše originálne Rulandské šedé. A vďaka hroznu z Kálnice ochutnávajú milovníci vína veľkolepú Pálavu, či Rulandské biele.

Už v prvých rokoch svojej produkcie dosiahlo Vinum Nobile úctyhodné výsledky na regionálnych, ako aj medzinárodných vinárskych podujatiach (Vinalies Paris, Bacchus Madrid, Sakura Tokyo, AWC Vienna). Hneď prvý Cabernet Sauvignon z našej produkcie získal v konkurencii 1000 slovenských vín miestenku v Národnom salóne vín Slovenskej republiky – v najreprezentatívnejšej vzorke najlepších slovenských vín.O majiteľovi

Vladislav Alimurzayevich Khabliev je vizionárom s veľmi širokým záberom. Úspešne realizuje všetky plánované ciele. Rodák zo Severného Osetska je však telom i dušou oddaný vinohradníctvu, lásku ku ktorému získal od svojich hrdých predkov z Kaukazu, z oblasti s vysoko rozvinutou vinárskou kultúrou. Ako Vladislav hovorí, jeho srdcovou záležitosťou je výroba vína, šľachetného a delikátneho nápoja.

Vďaka vyššiemu technickému vzdelaniu bol Vladislav Alimurzayevich schopný vybudovať vinárstvo ďaleko od svojej vlasti, na krásnom Slovensku. Osobne dohliada nad každou etapou výrobného procesu, ktorý sa naďalej zdokonaľuje, nezabúdajúc však na slávne osetské tradície vinárskeho remesla. Výsledkom je harmonická syntéza nezameniteľných vín, narodených so slovenskou dušou a s kaukazským srdcom.


 

Nájdete nás tu:

 

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
  Október 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety