Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Personalizované darčekové vína

Personalizované darčekové vína

26.08.2019

Vína už nemusia byť iba nudným a nič nehovoriacim darčekom – neobyčajné chutné darčekové vína s myšlienkou a vlastným príbehom. Špeciálne dni a aj ľudia si predsa zaslúžia špeciálny prípitok.Presne tak! Povedzte vínom to, čo máte na srdci. Chcete niekomu zagratulovať k narodeninám? Vyjadriť lásku, či len tak poďakovať a neviete ako? Urobte to vďaka nám originálnejšie. Podarujte svojim milovaným darčekové vína, ktoré nahradia tisíce slov.

V prípade záujmu je u nás možné zakúpiť si darčekové vína s vlastnou personalizovanou etiketou s venovaním. Etiketa na mieru pre zákazníka môže obsahovať vlastnú fotografiu, ľubovoľný text,  farebné prevedenie či logo firmy.


Darčekové víno s personalizovanou etiketou od 7,99 eur

V ponuke vín zatiaľ vinárska extratrieda od rodinného vinárstva OSTROŽOVIČ, vína od PIVNICA TIBAVA či z oblasti Limbach. V ponuke máme aj šumivé víno s 23 karátovými zlatými lupienkami.

Pretože neexistuje lepší darček ako víno s etiketou, ktorá to povie za vás – Príďte na narodeninovú párty vo veľkom štýle a obdarujte oslávenca darčekovým vínom s originálnym venovaním – Personalizované etikety.

      

Zdroj: Personalizované darčekové vína, www.povedztovinom.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
  November 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

VINUM LAUGARICIO

Anketa

Tešíte sa na mladé vína?

áno, veľmi

ochutnám, ale nevyhľadávam ich

nie, mladé nepijem

Ďalšie ankety