Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
WINED

WINED

mesto: Bratislava
ulica: Vajnorská 89
telefón: 0904 / 729009
e-mail: info@wined.eu
internet: www.wined.eu
facebook: winedEU
kontaktná osoba: Denis Benek
vinotéka: Vajnorská 89, Bratislava
otváracie hodiny: Po-Pia: 10:30 - 18:00 hod.
 


Popis spoločnosti:

Naša spoločnosť funguje na slovenskom trhu pomerne krátko, od začiatku roka 2016. Väčšinu vinárstiev ktoré ponúkame sme osobne navštívili, aby sme mali možnosť vidieť výrobné priestory a oboznámiť sa s históriou a filozofiou týchto výnimočných vinárstiev. Začali sme v Provence, kde sme stavili na to najlepšie z najlepších a tým sú vinárstva označené Cru Classé. Momentálne máme najväčšie portfólio z Provensálska na našom trhu. Keďže sme zameraní primárne na francúzske vína, do našej distribúcie patria aj regióny Champagne, Bordeaux, Údolie Loire - Sancerre a čoskoro pribudnú ďalšie.

Ponúkame aj rakúske vína z Wachau a Kamptalu a práve Rakúsko by sme chceli v blízkej budúcnosti rozširovať ďalšie oblasti a unikátne vinárstva. Okrem Francúzska a Rakúska distribuujeme vína zo Španielska a Portugalska.

Koncom roka 2016 sme otvorili vlastnú vinotéku v Bratislave, kde sa dajú pozrieť a kúpiť všetky vína z našej ponuky a mnohé ďalšie.Keďže pri výbere vinárstiev nechceme robiť kompromisy a vyberáme len tých najlepších z danej oblasti, mnohí výrobcovia, ktorých na slovenskom trhu exkluzívne zastupujeme, si dlhoročným udržiavaním štandardu kvality vybudovali svetové meno a vína z ich produkcie nechýbajú v tých najlepších reštauráciách hoteloch a kluboch v Európe, Ázii a USA. Či už zavítate do siete reštaurácii Gordona Ramseyho v Londýne, najslávnejších plážových klubov v Saint Tropez, do siete japonských reštaurácii Nobu, ktoré spoluvlastní Robert De Niro, alebo do Burdž al-Arab v Dubaji, na vínnej karte nájdete aj vinárstva z našej ponuky, ako Domaine de La Croix - Cru Classé, Château Sainte Marguerite - Cru Classé, Château Léoube, Domaine Delaporte a iné.

WINED je tu pre všetkých milovníkov vína, pre všetkých, čo chcú dobrým vínom ponúknuť svojich najbližších, hostí či klientov alebo len niekoho obdarovať. Sme tu pre všetkých, ktorým na víne záleží.Distribúcia značiek:

FRANCÚZSKO
Provensálsko:  Domaine de La Croix - Cru Classé, Domaine de La Bastide Blanche, Château Sainte Maguerite - Cru Classé, Château Léoube, Château Sainte Roseline - Cru Classé, Château Saint-Maur - Cru Classé, Château Roubine - Cru Classé, Château des Demoiselles, Château Hermitage Saint-Martin

Champagne: Champagne AR Lenoble

Bordeaux: Château Brown (Pessac-Léognan), Château Moulin de la Rose (Saint-Julien), Château Nénine (Côtes de Bordeaux), Château Mondorion (Saint-Emilion), Château Beau Soleil (Pomerol), Château Ségur de Cabanac (Saint-Estephe) + na objednávku všetky vína Grand Cru Classé podľa požiadavky zákazníka a dostupnosti.

Údolie Loire: Domaine Delaporte - Sancerre Chavignol

Languedoc Roussillon: Bodvár - House of Rosés

RAKÚSKO
Wachau: Weingut Högl
Kamptal: Weingut Rabl

ŠPANIELSKO
Rioja: Vinedos Real Rubio

PORTUGALSKO
Douro: Quinta do Pessegueiro


Zoznam prevádzok, ktoré ponúkajú naše vína:

IN VINO Palisády, vinotéka Bratislava
Brasserie La Marine Eurovea, reštaurácia Bratislava
Enjoy Caffee, kaviareň Bratislava
Micho Gusto, reštaurácia, bar Bratislava
San Marten, reštaurácia Bratislava
Vinberry, vinotéka Trenčín
Knip, obchod so syrmi Bratislava

Nájdete nás tu:
 

 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Október 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety