Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Vinotéky & Vinárne
Vinotéka InVinum

Vinotéka InVinum

mesto: Banská Bystrica
ulica: Na Troskách 25, EUROPA SC
telefón: 0901 / 910776
e-mail: invinum@invinum.sk
internet: www.invinum.sk
otváracie hodiny: Po - Ne: 09:00 - 21:00 hod. 


Sme slovenská obchodná spoločnosť a zaoberáme sa importom, exportom a distribúciou vína. Ponúkame slovenské aj zahraničné vína. Sortiment vín si zostavujeme na základe našich doterajších skúseností a preferencií a hlavne na základe doporučení našich zákazníkov. Najväčší priestor a úsilie venujeme vínam zo slovenských vinohradov a vinárstiev. Našim cieľom je sprostredkovať rozsiahlu a rozmanitú ponuku vín, vínkarom, fajnšmekrom, fanúšikom a všetkým pôžitkárom, ktorí si radi vychutnajú niečo výnimočné.

Od roku 2011 ponúkame vína v našej vinotéke v obchodnom centre EUROPA v Banskej Bystrici. Vinotéka pre nás znamená východiskový bod na ceste k našim zákazníkom a priestor, kde s nimi komunikujeme a získavame odozvu a spätnú väzbu. Takisto je to pre nás vzorková predajňa, kde predstavujeme našu ponuku partnerom z hotelov a reštaurácií. Okrem predaja organizujeme množstvo klubových akcií pre našich stálych zákazníkov.

V našej Vinotéke InVinum ponúkame sortiment domácich a zahraničných vín, kvalitné destiláty a značkové liehoviny, príslušenstvo a somelierske potreby. Toto všetko vieme zákazníkom ponúknuť v darčekovom balení. Okrem predaja organizujeme degustácie a ochutnávky a pre stálych zákazníkov prevádzkujeme Klub InVinum. Myšlienka klubu prišla hneď po tom ako sme otvorili vinotéku a videli sme priaznivú odozvu od prvých zákazníkov. Prvé aktivity klubu boli ochutnávky a degustácie vín. Rozbiehajú sa návštevy vo vinárstvach a na vinárskych podujatiach. Postupom času sa náš Klub rozrastá na veľmi slušnú základňu stálych a aktívnych zákazníkov Vinotéky InVinum. Členom Klubu InVinum sa môže stať každý zákazník našej vinotéky, ktorý si zakúpi tovar v hodnote minimálne 15 EUR a prejaví záujem zúčastňovať sa na akciách Klubu. Každý člen nášho Klubu nakupuje tovar vo vinotéke za klubové ceny, dostáva pravidelné informácie o aktuálnych zľavách a o plánovaných podujatiach Klubu a využíva klubové zľavy na vybraný tovar. Prednostne sa zúčastňuje degustácií za zvýhodnenú cenu a návštev vo vinárstvach.

V rámci distribúcie vín na Slovensku by sme radi oslovili aj partnerov a záujemcov z oblasti hotelov a reštaurácií. Vieme poskytnúť ucelenú ponuku vín, podľa požiadavky, typu zariadenia, klientely, alebo miestnych zvyklostí. Máme vyvážený sortiment slovenských a zahraničných vín. Využívame priame kontakty s vinármi na Slovensku a máme obchodné zastúpenie vo Francúzsku. Pri nákupe vína na Slovensku aj zo zahraničia nevyužívame žiadne distribučné medzičlánky a tovar putuje najkratšou cestou z pivnice k zákazníkovi. Nie sme viazaní našim dodávateľom a preto Vám poskladáme optimálnu a nezaujatú ponuku. Vieme poradiť pri zostavení vínnej karty a zosúladenie s Vašim jedálnym lístkom. Dáme Vám na výber grafické návrhy vínnych kariet, alebo realizujeme Váš návrh. Poskytneme Vám formou bezplatného prenájmu stojany na víno pre Vašu prevádzku. Podelíme sa s Vami s našimi doterajšími skúsenosťami o zákazníckych zvyklostiach.

  V ponuke vinotéky InVinum nájdete vína od týchto producentov a krajín 

SK producenti: HACAJ, JANOUŠEK, MAVÍN - Martin Pomfy, Vinárstvo Miroslav Dudo, PEREG, VINÁRSKY DOM PETRA PODOLU, VÍNO-MASARYK, VÍNO MRVA & STANKO, ELESKO, VPS – Vinohradníctvo PAVELKA A SYN, Juraj Zápražný, KARPATSKÁ PERLA, Víno Ludvik, Vínne pivnice Chowaniec & Krajčírovič, REPA WINERY, VINS WINERY, PD Mojmírovce, VINIDI, Pivnica Radošina, Château Belá, Pivnica a Vinohrady Zsigmond, VÍNO NATURAL Domin & Kušický, PD VINOHRADY Choňkovce, J&J Ostrožovič, TOKAJ MACIK WINERY, Anna Nagyová - ZLATÝ STRAPEC.

Krajiny: Morava (LIVI Dubňany, NEOKLAS Augustiniánský sklep, Velkobílovické vína, Vinařství DUFEK), Moldavsko (BOSTAVAN), Rumunsko (CRAMA CEPTURA), Francúzsko (CHAMPAGNE Taittinger, Baron Philippe de Rothschild, Maison Louis JADOT), Španielsko (Soto de Torres, Bodegas Faustino Martínez, Jean Leon), Taliansko.


Nájdete nás tu:


 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
  September 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Ďakujeme za Váš hlas.

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety