Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
Vitis Pezinok

Vitis Pezinok

mesto: Pezinok
ulica: Holubyho 91
telefón: 031 / 7881012
  031 / 7881014
e-mail: vitis@vitis.sk
internet: www.vitis.sk
facebook: Vitis Via Vinum
instagram: vitis_via_vinum
e-shop: www.hubertonline.skModernosť previazaná tradíciou


Už viac ako 20 rokov dávame hroznu dušu a každej fľaške vlastný príbeh

Na výrobu dobrého vína nestačia iba kvalitné viniče a dobre vyzreté hrozno. Nazbierané ovocie treba s láskou a umom spracovať, a zároveň pri tom nestratiť nadšenie a túžbu po neustálom zlepšovaní. Chceme neustále prekvapovať niečím novým, preto hľadáme inšpiráciu na celom Slovensku. Vína našich kolekcií dnes vyrábame z najlepšieho hrozna slovenských vinohradníckych oblastí. Terroir v kombinácii s bohatými skúsenosťami nám umožňujú dopestovať vína najlepšej chuti, čím dokážeme prekvapiť aj tých, ktorí si myslia, že už nič nové neobjavia.

Vitis Pezinok sa zrodil v roku 1995 odkedy hroznu dávame dušu a každej fľaške vlastný príbeh. Keďže poznáme históriu výrobných postupov a využívame najmodernejšie poznatky a technológie, dokážeme držať krok s dobou a vo vínach udržiavať najvyššiu možnú kvalitu. Aj napriek neustálej potrebe zlepšovať sa a zdokonalovať výrobné procesy sme však stále previazaní s tradíciou.Via Vinum

Vo Vitise nájde každý svoju cestu k vínu
Naším poslaním je vyrábať a ponúkať kvalitné vína s osobitným charakterom. Oslnivú farbu a vôňu dopĺňa výrazná chuť, ktorá si vás získa už pri prvom dúšku. Vytvárame moment prekvapenia, v ktorom každý nájde svoju cestu k vínu, latinsky via vinum.

Jednou z najobľúbenejších kolekcií sú naše akostné odrodové vína pod značkou Vitis Galéria. O ich jedinečnosti vypovedajú nielen hravé, iskrivé chute, ale tiež umelecké etikety, úzko s nimi prepojené. Aj vďaka novému dizajnu, inšpirovanému umením pop-artu, nájdete v galérii vín vždy svoj Vitis – svoju cestu k vínu.

   
 
    
 
 
  
 
Vitis Galéria


Vína z nášho archívu

Archivácia vína v poslednom čase opäť získava na popularite. Kupujúci o nich čoraz viac začínajú uvažovať nielen ako o vzácnej možnosti, ako obohatiť sviatočné príležitosti, no aj ako o investícii. Značka Vitis sprístupnila vína z vlastného archívu, ktorý historicky siaha do druhej polovice minulého storočia. Špeciálna ponuka ôsmich tichých vín Vitis zahŕňa napríklad vzácny odkaz našich otcov Tramín červený z roku 1983, rokmi zrenia skrotený Alibernet 2003 či najušľachtilejšieho predstaviteľa červených vín Cabernet Sauvignon z ročníka na prelome tisícročia. Viaceré vína z ponuky sú typické pre Malokarpatskú vinohradnícku oblasť, ktorá predstavuje skutočnú klenotnicu vinohradníctva na Slovensku.Najväčším úspechom našich tichých vín je umiestnenie značky Vitis galéria odrody MullerThurgau medzi 100 najlepších slovenských vín v  Národnom salóne vín SR 2017.

Medzi ďalšie významné ocenenia sa radia:
Vitis Symphony Frankovka modrá - šampión medzininárodného festivalu Frankovky modrej
Vitis galéria Rulandské biele - šampión Víno Slovenskej akadémie vied
Chateau Pezinok Muškát Ottonel - zlatá medaila Vienále Topoľčianky, zlatá medaila Mundus vini, GER
Chateau Pezinok Rizling rýnsky - veľká zlatá medaila Vino Tirnavia, zlatá medaila Fingerlakes, USA, zlatá medaila Mundus vini, GER

     
     
vína z archívu


Nájdete nás tu:
 

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
  Apríl 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Aké víno preferujete v zime?

biele

ružové

červené

Ďalšie ankety