Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
Vitis Pezinok

Vitis Pezinok

mesto: Pezinok
ulica: Holubyho 91
telefón: 031 / 7881012
  031 / 7881014
e-mail: vitis@vitis.sk
internet: www.vitis.sk
facebook: Vitis Via Vinum
instagram: vitis_via_vinum
e-shop: www.hubertonline.skModernosť previazaná tradíciou


Už viac ako 20 rokov dávame hroznu dušu a každej fľaške vlastný príbeh

Na výrobu dobrého vína nestačia iba kvalitné viniče a dobre vyzreté hrozno. Nazbierané ovocie treba s láskou a umom spracovať, a zároveň pri tom nestratiť nadšenie a túžbu po neustálom zlepšovaní. Chceme neustále prekvapovať niečím novým, preto hľadáme inšpiráciu na celom Slovensku. Vína našich kolekcií dnes vyrábame z najlepšieho hrozna slovenských vinohradníckych oblastí. Terroir v kombinácii s bohatými skúsenosťami nám umožňujú dopestovať vína najlepšej chuti, čím dokážeme prekvapiť aj tých, ktorí si myslia, že už nič nové neobjavia.

Vitis Pezinok sa zrodil v roku 1995 odkedy hroznu dávame dušu a každej fľaške vlastný príbeh. Keďže poznáme históriu výrobných postupov a využívame najmodernejšie poznatky a technológie, dokážeme držať krok s dobou a vo vínach udržiavať najvyššiu možnú kvalitu. Aj napriek neustálej potrebe zlepšovať sa a zdokonalovať výrobné procesy sme však stále previazaní s tradíciou.Via Vinum

Vo Vitise nájde každý svoju cestu k vínu
Naším poslaním je vyrábať a ponúkať kvalitné vína s osobitným charakterom. Oslnivú farbu a vôňu dopĺňa výrazná chuť, ktorá si vás získa už pri prvom dúšku. Vytvárame moment prekvapenia, v ktorom každý nájde svoju cestu k vínu, latinsky via vinum.

Jednou z najobľúbenejších kolekcií sú naše akostné odrodové vína pod značkou Vitis Galéria. O ich jedinečnosti vypovedajú nielen hravé, iskrivé chute, ale tiež umelecké etikety, úzko s nimi prepojené. Aj vďaka novému dizajnu, inšpirovanému umením pop-artu, nájdete v galérii vín vždy svoj Vitis – svoju cestu k vínu.

   
 
    
 
 
  
 
Vitis Galéria


Vína z nášho archívu

Archivácia vína v poslednom čase opäť získava na popularite. Kupujúci o nich čoraz viac začínajú uvažovať nielen ako o vzácnej možnosti, ako obohatiť sviatočné príležitosti, no aj ako o investícii. Značka Vitis sprístupnila vína z vlastného archívu, ktorý historicky siaha do druhej polovice minulého storočia. Špeciálna ponuka ôsmich tichých vín Vitis zahŕňa napríklad vzácny odkaz našich otcov Tramín červený z roku 1983, rokmi zrenia skrotený Alibernet 2003 či najušľachtilejšieho predstaviteľa červených vín Cabernet Sauvignon z ročníka na prelome tisícročia. Viaceré vína z ponuky sú typické pre Malokarpatskú vinohradnícku oblasť, ktorá predstavuje skutočnú klenotnicu vinohradníctva na Slovensku.Najväčším úspechom našich tichých vín je umiestnenie značky Vitis galéria odrody MullerThurgau medzi 100 najlepších slovenských vín v  Národnom salóne vín SR 2017.

Medzi ďalšie významné ocenenia sa radia:
Vitis Symphony Frankovka modrá - šampión medzininárodného festivalu Frankovky modrej
Vitis galéria Rulandské biele - šampión Víno Slovenskej akadémie vied
Chateau Pezinok Muškát Ottonel - zlatá medaila Vienále Topoľčianky, zlatá medaila Mundus vini, GER
Chateau Pezinok Rizling rýnsky - veľká zlatá medaila Vino Tirnavia, zlatá medaila Fingerlakes, USA, zlatá medaila Mundus vini, GER

     
     
vína z archívu


Nájdete nás tu:
 

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
  December 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Tešíte sa na mladé vína?

áno, veľmi

ochutnám, ale nevyhľadávam ich

nie, mladé nepijem

Ďalšie ankety