Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Reklama
Vinotéky & Vinárne
Vinotéka VinoDecant

Reklama

 Majitelia vinoték a vinární
Výrobcovia a importéri vín
Ostatné formy reklamy

Majitelia vinoték a vinární

Reklamný balík OPTIMAL:

najpresnejšie cielená reklama Vašej vinotéky resp. vinárne na Slovenskom internetovom poli. Viete si predstaviť presnejšie cielený vyhľadávaco-informačný portál určený pre vinotéky a vinárne ako je www.vinoteka-vinaren.sk? Ak niekto hľadá na internete vinotéku alebo vináreň bude to práve náš portál, cez ktorý sa dostane priamo k Vám.

Reklamný balík OPTIMAL je dokonalá prezentácia (popis Vašej vinotéky resp. vinárne s fotografiami, mapu kde sa nachádzate, otváracie hodiny, kontaktné údaje - adresa, tel.,fax, e-mail, linka na Vašu web stránku) na jedinom špecializovanom portáli pre vinotéky a vinárne svojho druhu na Slovensku. Je to najpresnejšie cielená reklama pre vinotéky a vinárne.

Máte možnosť manažovať si svoju prezentáciu. Nejde len o statickú prezentáciu, v rámci reklamného balíka OPTIMAL máte možnosť zdarma pridávať si sami akcie, ktoré budú prebiehať vo Vašej vinotéke resp. vinárni v rámci KALENDÁRA PODUJATÍ (degustácie, rôzne gastro akcie, cenové akcie...).

V prípade výberu reklamného balíka OPTIMAL získate aj výhodu toho, že Vaša vinotéka, resp. vináreň bude medzi prvými, ktoré systém vyhľadá - dostanete sa na medzi popredné vyhľadané vinotéky, vinárne.

Naša starostlivosť o Vás sa samozrejme týmto nekončí. V rámci reklamného balíka OPTIMAL bude aktualizácia prezentácie, resp. zmena základných údajov o Vašej vinotéke, vinárni vykonaná zdarma.

Cena reklamného balíka OPTIMAL - za všetky tieto služby zaplatíte konečnú cenu bez jej akéhokoľvek ďalšieho navyšovania 69 € na dobu 1/2 roka, čo predstavuje iba 0,37 €/deň !!!, čo je naozaj príjemná cena. Navyše ako už bolo spomenuté, reklama u nás je tou najpresnejšie cielenou reklamou - osloví presne tých, ktorý Vás na internete hľadajú.

V prípade Vášho záujmu o reklamný balík OPTIMAL nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Výrobcovia a importéri vín

Informačno-obchodná prezentácia na našom portáli je tou najpresnejšie cielenou reklamou pre Vás. Spolupracujeme s mnohými vinotékami a vinárňami a práve oni sú tou presne cielenou skupinou pre Vaše produkty - Vaše vína.
V rámci tejto prezentácie získate priestor na zviditeľnenie sa a predaj svojich produktov, Vašich vín. Prezentácia v sebe zahŕňa kompletné kontaktné informácie o Vás (názov spoločnosti, adresa, tel., fax, e-mail, link na Vašu web stránku). Ďalej je v rámci prezentácie možné predstaviť Vaše vína s detailnými informáciami o nich (obrázky vín, názov, ročník, kategória, vinohradnícka oblasť, obsah alkoholu, zvyškový cukor, teplota podávania, počet vyrobených fliaš, dátum plnenia, charakteristiku vína, jeho ocenenia, cena).
V rámci podpory predaja budeme informovať o Vašej spoločnosti a Vašich vínach všetkých majiteľov vinoték a vinární ako aj hotelierov. Oslovíme všetkých, ktorých máme v našej bohatej databáze (v súčasnosti je to vyše 1200 kontaktov). Ďalej im budeme zasielať e-mail v prípade ak príde na trh nová kolekcia vín z Vašej produkcie alebo ak bude prebiehať nejaká marketingová akcia na Vaše produkty.
Súčasťou Vašej prezentácie je aj možnosť zadávania Vašich vinárskych akcií v rámci KALENDÁRA PODUJATÍ na základe Vášho prihlasovacieho mena a hesla. Výhodou je fakt, že 10 najaktuálnejších podujatí je zobrazovaných na titulnej stránke portálu www.vinoteka-vinaren.sk.

www.vinoteka-vinaren.sk --- Váš obchodný zástupca iba za 186 € na CELÝ ROK. Porovnajte si to s nákladmi na svojich predajcov.

V prípade Vášho záujmu o informačno-obchodnú prezentáciu pre výrobcov a importérov vín nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ostatné formy reklamy

 

Cenník grafickej reklamy

typ rozmer hlavná stránka všetky podstránky
Banner 468 x 60 px. 66 € / mes. 96 € / mes.
Button 150 x 150 px. 66 € / mes. 96 € / mes.
Screen 645 x 140 px. 333 € / mes. -
Skyscraper 120 x 600 px. 266 € / mes. 366 € / mes.
Interstitial 800 x 600 px. dohodou -
Formát Interstitial sa zobrazí pred načítaním hlavnej stránky na celú plochu obrazovky. Od začiatku musí byť zobrazená možnosť preskočiť na hlavnú stránku. Musí obsahovať zatvárací krížik (close button). Čas zobrazenia: max. do 5 sekúnd.
maximálny objem dát podkladu: 50 kb, formát: jpg, gif, swf

 Cenník textovej reklamy

typ umiestnenie cena
PR článok v sekcii AKTUALITY 33 €
PR článok je umiestnený v sekcii AKTUALITY (horné menu). PR článok je potrebné dodať min. 5 pracovných dní pred požadovaným uverejnením.
Anketa v sekcii ANKETA 166 € / mes.
Anketa je umiestnená v pravom menu na hlavnej stránke ako aj na všetkých podstránkach. Obsahuje otázku a anketové odpovede.

Ak máte záujem o umiestnenie reklamných prvkov kontaktujte nás, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Vinotéka VinoDecant

mesto: Spišská Nová Ves
ulica: Zimná 71 (vchod z ulice Škultétyho)
telefón: 0905 / 303906
e-mail: info@vinodecant.sk
internet: www.vinodecant.sk
  www.facebook.com/vinodecant
otváracie hodiny: Po - Štv: 10:00 - 12:30 a 14:30 - 19:00
  Pia: 10:00 - 12:30 a 14:30 - 20:00
  So - Ne: na objednávku
 Sme malá vínotéka v centre Spišská Nová Ves, ktorá je otvorená od mája 2014. Našim cieľom je priblíženie slovenských vinárstiev ľuďom, ktorí si chcú vychutnávať ozajstne kvalitné vína, ktoré nie sú dostupné v bežných obchodoch a veľkých nákupných reťazcoch. Okrem slovenských vín ponúkame aj doplnkový tovar, ako napríklad domáce džemy, vínne želé, BIO kávu, talianske a slovenské oleje (olivový, tekvicový, repkový...), anglické exkluzívne čaje, remeselné fľašové pivo a zázvorový nápoj Ginger mania.

Snažíme sa prezentovať hlavne slovenské exkluzívne a výnimočné produkty a vína, a tak ponúknuť naším zákazníkom to najlepšie čo na Slovensku máme. Tešíme sa na Vás!  V ponuke vinotéky VinoDecant nájdete vína od týchto producentov a krajín 

SK producenti: Velkeer 1113, Winterberg winery, HR winery, Nichta CIRCUM, Mrva&Stanko, JM Vinárstvo - Doľany, Pivnica Orechová, Vinidi, Peter Podola, Miro Dudo, PD Mojmírovce, PEREG, NaVín - Jozef Navarra, Chateau Viničky, Karpatská Perla, Vinkovič, Skovajsa, Vinkova, Autentisti - rodinné vinárstvo Kasnyik, rodinné vinárstvo Mátyás.

Krajiny: Francúzsko, Taliansko.

Doplnkový sortiment:
Káva - Power Coffee
Pivo - Predná Hora, Tokaj IPA - Tokaj Macík Winery
Zázvorové pivo - Ginger mania
Prírodné sťavy - Premium rosa
Nájdete nás tu:


 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety