Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Reklama
Vinotéky & Vinárne
Radničná vinotéka

Reklama

 Majitelia vinoték a vinární
Výrobcovia a importéri vín
Ostatné formy reklamy

Majitelia vinoték a vinární

Reklamný balík OPTIMAL:
Je tá najpresnejšie cielená reklama Vašej vinotéky resp. vinárne na Slovenskom internetovom poli. Náš reklamný portál je pre Vás najlepšie miesto na zviditeľnenie Vašej prevádzky, ponúkaných produktov a služieb, ako aj možnosť na získanie nových zákazníkov.

Reklamný balík OPTIMAL je dokonalá prezentácia na jedinom špecializovanom portáli pre vinotéky a vinárne svojho druhu na Slovensku.

Výhody reklamného balíka OPTIMAL:

Presný popis Vašej prevádzky (fotografie, kontaktné údaje, otváracie hodiny, mapa a mnoho ďalšieho podľa vašich predstáv)
Stanete sa súčasťou unikátneho systému, kde sa na jednom mieste stretávajú vinári,kupujúci a priaznivci vín
Máte možnosť zdarma aktualizovať Vašu prezentáciu, pridávať akcie do KALENDÁRA PODUJATÍ a zviditeľniť sa medzi vinárstvami na celom Slovensku
Popredné miesta v systéme vyhľadávania
Výhodná cena a férové jednanie
Reklamou na našej stránke oslovíte presne tých, ktorý Vás na internete hľadajú

Cena reklamného balíka OPTIMAL - za všetky tieto služby zaplatíte konečnú cenu bez jej akéhokoľvek ďalšieho navyšovania 79 € na dobu 1/2 roka, čo predstavuje iba 0,43 €/deň !!!, čo je naozaj príjemná cena. V prípade Vášho záujmu o reklamný balík OPTIMAL nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Výrobcovia a importéri vín

Reklamný balík PROFIMAL:
Informačno-obchodná prezentácia u nás je to čo potrebujete na Vaše zviditeľnenie. Vďaka tomu, že spolupracujeme so širokou vrstvou vinoték, vinární aj hotelov (v súčasnosti je to vyše 1200 kontaktov), máte cez náš portál možnosť získať nových klientov, priaznivcov Vašich vín.

V rámci tejto prezentácie získate:
Priestor na zviditeľnenie sa a podporu predaja svojich produktov
Prezentácia v sebe zahŕňa kompletné kontaktné údaje na Vás (názov spoločnosti, adresa, tel., e-mail, link na Vašu web stránku)
Vaši budúci zákazníci získajú detailné informácie o Vašich vínach (fotografie vín, ich charakteristiku, ocenenia vín...)
Možnosť zadávania Vašich vinárskych akcií v rámci KALENDÁRA PODUJATÍ, ktorý sa nachádza na našej titulnej stránke
Férová cena a príjemné jednanie

Portál www.vinoteka-vinaren.sk bude Vaším obchodným zástupcom iba za 206 € na CELÝ ROK, čo je veľmi  príjemná cena za efektívnu reklamu.

V prípade Vášho záujmu o informačno-obchodnú prezentáciu pre výrobcov a importérov vín nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ostatné formy reklamy

 

Cenník grafickej reklamy

typ rozmer hlavná stránka všetky podstránky
Banner 468 x 60 px. 66 € / mes. 96 € / mes.
Button 150 x 150 px. 66 € / mes. 96 € / mes.
Screen 645 x 140 px. 333 € / mes. -
Skyscraper 120 x 600 px. 266 € / mes. 366 € / mes.
Interstitial 800 x 600 px. dohodou -
Formát Interstitial sa zobrazí pred načítaním hlavnej stránky na celú plochu obrazovky. Od začiatku musí byť zobrazená možnosť preskočiť na hlavnú stránku. Musí obsahovať zatvárací krížik (close button). Čas zobrazenia: max. do 5 sekúnd.
maximálny objem dát podkladu: 50 kb, formát: jpg, gif, swf

 Cenník textovej reklamy

typ umiestnenie cena
PR článok v sekcii AKTUALITY 36 €
PR článok je umiestnený v sekcii AKTUALITY (horné menu). PR článok je potrebné dodať min. 5 pracovných dní pred požadovaným uverejnením.
Anketa v sekcii ANKETA 186 € / mes.
Anketa je umiestnená v pravom menu na hlavnej stránke ako aj na všetkých podstránkach. Obsahuje otázku a anketové odpovede.

Ak máte záujem o umiestnenie reklamných prvkov kontaktujte nás, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Radničná vinotéka

mesto: Pezinok
ulica: M.R. Štefánika 1
telefón: 0905 / 405434
e-mail: info@vinoradnica.sk
internet: www.vinoradnica.sk
otváracie hodiny: Po - Pia: 10:00 - 20:00 hod.
  So: 9:00 - 20:00 hod.


 


Radničná vinotéka sa nachádza v priestoroch Starej Radnice, ktorá vznikla v polovici 17. storočia, po povýšení mesta Pezinok na slobodné kráľovské mesto, z dvoch gotických domov. V období 2001 - 2002 prešla budova rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá jej vrátila pôvodnú krásu.

Nápad otvoriť v Pezinku vinotéku prišiel v roku 2002, keď sa v novo-zrekonštruovanej Starej Radnici ponúkali priestory na prenájom. Nešlo len o tradíciu vinohradníctva a vinárstva v tomto kraji, ale aj o osobnú záľubu majiteľa v dobrých vínach, ku ktorej ho priviedla rodina jeho manželky.  Rodina Zárubovcov patrí medzi staré vinohradnické rodiny, v ktorých sa tradícia pestovania viniča a výroby vína dedila po celé generácie.

Z tejto rodiny pochádzajú aj dnes viacerí uznávaní vinári, ktorých produkciu spolu s najkvalitnejšími vínami zo všetkých vinohradníckych oblastí Slovenska ponúkame vo vinotéke. Sortiment je obohatený aj o kvalitné zahraničné vína. 

K vínotéke patrí aj malá pivnička, bývala radničná väznica a mučiareň, v ktorej môžete ochutnávať vínko súkromne, pri riadených degustáciach, alebo spoločne v dňoch Otvorených pivníc, počas Pezinského vinobrania.

Radničná vinotéka ponúka:

viac ako 400 druhov vín priamo vo vinotéke a ďalších 1000 vín v našej ponuke. 

denné ochutnávky minimálne 10 druhov vín od výrobcov vína zo Slovenska, či zahraničných vinárov. 

riadené degustácie v našej pivnici či vami zvolených priestorov. 

poradenskú činnosť pri zakladaní domáceho archívu. 

doplnkový sortiment - darčekové krabičky na fľaše, stojany na fľaše, knihy z vinárskou tematikou. 

  dodanie vína na firemné a prezentačné účely.

Degustácie:

V rámci služieb našej vínotéky a rozširujúcemu sa záujmu klientov o kvalitné vína poriadame riadené degustácie a ochutnávky vín v priestoroch našej pivnice, ktorá má kapacitu 20 osôb. Cena za odbornú degustáciu sa pohybuje v rozmedzí 8 až 10 € na osobu, podľa výberu vín a nárokov klienta (suma je stanovená pre skupinu 8 osôb). V cene je zahrnuté 6 až 8 vzoriek vína podľa výberu klienta, občerstvenie (pečivo, syr, pomazánka, minerálka) a odborný výklad. Dĺžka trvania odbornej degustácie je približne 2,5 hodiny.

  V našej ponuke nájdete vína od týchto producentov a krajín 

Producenti: Karpatská perla, Z Michalovej pivnice, Mrva & Stanko, VPS Pavelka - Sobolič, Víno Hacaj, Víno Masaryk, VVD Dvory nad Žitavou, PD Mojmírovce, Víno Borik, Pivnica Záleský, Golguz Hlohovec ...

Krajiny: Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Argentína, Čile, Uruguaj, Austrália, Nový Zéland...

Nájdete nás tu:


 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
  Apríl 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety