Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 

Furmint Forum 2017

Termín: 01.12.2017. Čas: 17:30 - 22:00 hod. Miesto: Stará Radnica, Hlavná 59, Košice. Veľkolepá ochutnávka vín z odrody furmint. Okrem slovenských vín, sa budú dať ochutnať Furminty z Maďarska a to nielen z Tokajskej oblasti.
čítaj ďalej...

Zoznámte sa: Mília a Noria!

Odkiaľ pochádzajú? Ak ste o nich doposiaľ vôbec, aleže vôbec nepočuli, mali by ste vedieť, že Mília a Noria sú dve odrodové vínka, ktorých základ bol vyšľachtený na Slovensku.
čítaj ďalej...

ELESKO v novembri otvorí pivnice dvakrát

ELESKO sa tento rok opäť zapojí do novembrových osláv vína! Tento rok sa naše pivnice otvoria dokonca dvakrát! V polovici novembra teda bude o dobrú náladu a dobré víno postarané.
čítaj ďalej...

VINÁRSKY KALENDÁR 2018 prichádza!

Po niekoľkomesačnej príprave Vám s radosťou oznamujeme, že VINÁRSKY KALENDÁR 2018 je už z tlačiarne doma. Je to kalendár s viacerými prívlastkami
čítaj ďalej...

Obal predáva, resp. etikety v čase

Staré marketingové príslovie hovorí, že obal predáva. Niečo pravdy na tom bude, veď fľaša vína, ktorá vizuálne zaujme spotrebiteľa, sa aj ľahšie predá. Prednedávnom som mal doma vedľa seba dve fľaše od jedného výrobcu.
čítaj ďalej...

Polial som sa červeným, a čo teraz?

Ak sa niečo podobne prihodí aj Vám, netreba robiť paniku, stačí dodržať zopár základných krokov. Poďme na to: 1. vyčistite škvrnu - najprv je dôležité ihneď po vyliatí vína na odev, dostať zo škvrny preč čo najviac vína
čítaj ďalej...
  • Posledné zmeny:   09.11. aktualizovaná ponuka vín Chowaniec & Krajčírovič (Svätý Jur) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   31.10. nová prezentácia Vínny Dom u Someliéra (Humenné) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   25.10. aktualizovaná prezentácia Vinotéky Dobrý pocit (Trnava) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   23.10. aktualizovaná prezentácia vinárstva VINKOR (Vinosady) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   13.10. aktualizovaná prezentácia vinárstva PEREG (Modra) - viac informácií

Zoznam 10 najbližších vinárskych podujatíPridaj podujatie

Kde Kedy Podujatie
región
Tokaj
23.09.2017

Informácie o podujatí Zatvoriť

región - Tokaj

Dátum: 23.09.2017    
Popis:

Deň otvorených tokajských pivníc - prehliadka pivníc spojený s ochutnávku tokajských vín a gastronomických špecialít. Miesto konania: Veľká Tŕňa, Malá Tŕňa, Viničky. Kontakt: 0903 / 608 865.

Odkaz: link na organizátora podujatia
Deň otvorených tokajských pivníc - prehliadka pivníc spojený s ochutnávku tokajských vín a gastronomických špecialít. Miesto...
viac...
Pivnica Radošina
Piešťanská 14, Radošina
23.09.2017

Informácie o podujatí Zatvoriť

Pivnica Radošina - Piešťanská 14, Radošina

Dátum: 23.09.2017    
Popis:

Pivnica Radošina Vás srdečne pozýva aj tento rok na Radošinský burčiak, ktorý sa bude konať 23.9.2017, v čase 12:00 - 22:00 hod. Môžete ochutnať burčiak, mušt i vybrané druhy vín. Tešíme sa na Vás!

Odkaz: link na organizátora podujatia
Prílohy: burciak radosina 2017.jpg - STIAHNUŤ
Pivnica Radošina Vás srdečne pozýva aj tento rok na Radošinský burčiak, ktorý sa bude konať 23.9.2017, v čase 12:00 -...
viac...

Partneri portálu www.vinoteka-vinaren.sk

     
   

 

Víno, vinotéky a vinárne Slovenska

je internetový portál propagujúci víno, vinotéky a vinárne Slovenska. Na internetovom poli pôsobí už od roku 2005. Jeho hlavným zameraním je propagovať víno, vinárov, vinotéky a vinárne Slovenska. Súčasťou projektu sú aj rozhovory s vinármi o vínach, aktuality zo sveta vín, výsledky vínnych konkurzov, ankety smerované na víno, kalendár vinárskych podujatí, čo z neho robí úspešný projekt zameraný na víno s návštevnosťou viac ako 30 000 prístupov za mesiac.

Prvým impulzom bolo vytvoriť projekt orientovaný na víno, ktorý v sebe spája tých, ktorí víno produkujú, s tými, ktorí víno predávajú. To, že tento zámer tu dovtedy milovníkom vína chýbal potvrdzuje fakt, že dnes náš portál zaostrený na víno navštevuje v priemere viac ako 30 000 milovníkov vín mesačne.

Pod krídlami portálu zameraného na víno - www.vinoteka-vinaren.sk vznikol v roku 2010 projekt VÍNO ROKA. Vystihuje ho slogan: “Máte svoje obľúbené víno? Dajte mu svoj hlas a vyhrajte ho!“. Projekt je jedinečný tým, že o najlepších slovenských vínach rozhoduje široká niekoľkotisícová komunita priaznivcov vín.

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Odkiaľ sa dozvedáte o dobrých vínach?

z ochutnávok vín

z internetu

vyberám si podľa ocenení

nechám si poradiť

Ďalšie ankety

Návštevnosť