Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
VÍNO ROKA 2014 – hlasujte, rozhodnite a vyhrajte!

VÍNO ROKA 2014 – hlasujte, rozhodnite a vyhrajte!

20.01.2014

Po úspešnom ukončení 4. ročníka súťaže o top slovenské vína nastal čas posunúť sa ďalej, tzn. spustiť 5. ročník súťaže VÍNO ROKA®. Rozhodnite o najlepších slovenských vínach objektívnym spôsobom prostredníctvom hlasovania na www.vinoroka.sk.

 „Hlasovanie je spustené, rozhodnite! Princíp internetového hlasovania sa osvedčil a zostal nezmenený. Osvedčila sa aj selekcia hlasovania (1 IP adresa má možnosť hlasovať maximálne 1x mesačne). Pozitívny ohlas mali aj nové etikety so zlatým podkladom a trikolórou, ktoré už zdobia ocenené vína. Ako jediný venujeme vinárom po 1.000 ks samolepiek za ocenené víno zdarma!

Sme radi, že počet hlasujúcich milovníkov slovenských vín nám každým rokom narastá. Veď vzorka viac ako 1.400 hlasujúcich prispela k tomu, že výsledky možno pokladať za štatisticky významné a odzrkadľujú skutočný obraz toho, aké vína u Slovákov bodujú.“
približuje význam projektu VÍNO ROKA® Miroslav Bednár, prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk.

Svoj hlas zasielajte prostredníctvom formulára uverejneného na stránke www.vinoroka.sk v tvare: odroda, kategória (napr. neskorý zber), ročník, výrobca. 02.06.2014 bude hlasovanie zastavené a budú zverejnení celkoví víťazi v týchto 6 kategóriach:

1. biele vína
2. ružové vína
3. červené vína
4. prírodne sladké vína (bobuľový výber, hrozienkový výber, cibébový výber, ľadové vína, slamové vína)
5. šumivé vína
6. tokajské vína

V každej z týchto kategórií bude podľa počtu Vami pridelených hlasov určené 1., 2., 3. miesto. Celkovo bude teda ocenených 18 top slovenských vín v 6 kategóriach.

Informácia pre hlasujúcich: hlasovať môžete za akékoľvek slovenské víno, ktoré Vám v roku 2014 urobilo radosť na jazyku. Na konci súťaže budú vylosovaní 18 z Vás, ktorí sa zapojíte do hlasovania o slovenské VÍNO ROKA 2014®. Výhrou budú ocenené vína, ktoré sa umiestnili na jednej z prvých 3 pozícií v jednotlivých kategóriách.

Informácia pre vinárov: ocenené vína budú identifikovateľné podľa samolepiek na fľaši. Samolepky budú dodané vinárom zdarma spoločne s diplomom za ocenené víno. Vinári neplatia ani žiadne účastnícke poplatky, ako je tomu na iných konkurzoch.

www.vinoteka-vinaren.sk – internetový portál venovaný vínam, vinotékam a vinárňam Slovenska. Na internetovom poli pôsobí už od roku 2005. Jeho hlavným zameraním je propagácia vín, vinárov, vinoték a vinární Slovenska. Súčasťou projektu sú aj rozhovory s vinármi, aktuality zo sveta vín, výsledky konkurzov, ankety, kalendár vinárskych podujatí, čo z neho robí úspešný projekt s návštevnosťou viac ako 33 000 prístupov za mesiac.

Zdroj: Miroslav Bednár, prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk, vino@stonline.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
  Február 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Aké víno preferujete v zime?

biele

ružové

červené

Ďalšie ankety