Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Dobrá nálada si dáva pauzu

Dobrá nálada si dáva pauzu

22.01.2014

Moods rozširuje svoj koncept bakery & coffee, projekt Moods – wine, food & joy sa sťahuje.

Sú to už dva roky, odkedy sme sa po prvý raz začali pohrávať s myšlienkou vytvorenia štýlovej vinárne, jedinečného priestoru, ktorá by ľuďom prinášala Dobrú Náladu. Z prvotnej idey vznikol inovatívny koncept, našli sme vhodný priestor a pustili sme sa do náročnej prestavby. Až sa nakoniec v máji 2012 otvorili brány Moods – wine, food & joy .

„Tešíme sa, že náš koncept v Bratislave zarezonoval. Chceme spojenie vína a vynikajúceho jedla posunúť ďalej a ešte užšie spojiť so zábavou. Naším cieľom je vytvoriť skutočný domov Dobrej Nálady, ktorá je naším mottom,“ hovorí majiteľ Ivan Malinka, „Dnešný priestor na Baštovej ulici bohužiaľ nespĺňa niektoré zásadné parametre, preto sme sa po dôkladnom premyslení rozhodli presťahovať. Nový priestor prinesie spojenie aj s naším ďalším projektom – Moods bakery & coffee. Naši hostia tak nájdu všetko na jednom mieste,“ vysvetlil pán Malinka.

Ďakujeme našim hosťom Moods – wine, food & joy za prejavenú dôveru a tešíme sa, že nový priestor bude flexibilnejší, dostupnejší a hlavne bude spájať obe naše značky. Dnes ponúkame 3 prevádzky Moods bakery & coffee, ktoré sme v krátkom čase po sebe otvorili v roku 2013. Nájdete nás na Michalskej, Košickej a v administratívnom komplexe Westend Square na Patrónke.

Čoskoro dovidenia v novom Moods – wine, food & joy.

Moods bakery & coffee sú aktuálne 3 prevádzky v Bratislave, ktoré ponúkajú čerstvé pekárenské a  cukrárenské výrobky vysokej kvality, doplnené dennou ponukou raňajkového sortimentu, gurmánske bagety a vynikajúcu kávu. Všetko v jednom modernom koncepte a designe. V súčasnosti zamestnávame viac ako 25 zamestnancov – čašníkov, barmanov, baristov, cukrárov a pekárov. Náš koncept úspešne rozširujeme, najbližšie opäť v Bratislave v komplexe River Park, kde vo februári otvoríme novú prevádzku.

Zdroj: Moods – wine, food & joy, www.moods.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
  Február 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Aké víno preferujete v zime?

biele

ružové

červené

Ďalšie ankety